تاریخ : شنبه 18 مرداد 1393 | 21:31 | نویسنده : خاکی


این دو شبکه اجتماعی یکی از صدها وسایل جاسوسی صهیونیستها است.چنان که ارتش مصر اجازه استفاده از این دو شبکه اجتماعی را به سربازان خود نمی دهد.بهره گیری از این امکان جدید در ترویج عقاید انحرافی از سویی و همزمان جاسوسی از کاربران وایبر و واتس آپ و تربیت جاسوسان جدیدی برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده صهیونیست است.

با توجه به اینکه مدیریت این دو شبکه اجتماعی در دست صهیونیست ها می باشد ، هوشیاری و دقت عمل بیشتر کاربران ایرانی ، جهت عضویت و استفاده از این نرم افزارها ضروری است

یکی از دلایل فیلتر شدن نرم افزار تلفن همراه واتس آپ و تصویب فیلتر شدن واتس آپ از سوی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، خرید این نرم افزار توسط «زاکر برگ» مدیر آمریکایی صهیونیستی سایت فیلتر شده فیس بوک است.
هیچ کشوری اجازه نمی دهد که اطلاعات شهروندانش مستقیما در اختیار سرویس های جاسوسی دشمن قرار گیرد تا براحتی علیه آنها برنامه ریزی کنند و حتی اگر با دید خوشبینانه به موضوع بنگریم و شرکتهای خارجی را که خدمات رایگان ارتباطی را ارائه می دهند صرفا تجاری فرض کنیم نباید اجازه دهیم این شرکتها اطلاعات مردم ما را به بیگانگان بفروشند.

آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی دسترسی ملت ایران به سایت های اینترنتی علمی را ممنوع کرده اند ولی ایمیل مجانی، شبکه اجتماعی فیسبوک و نرم افزار ارتباط تلفنی رایگان واتس اپ و غیره را در اختیار ما قرار می دهند و اگر جمهوری اسلامی به لحاظ حفظ ارزشها و منافع مردم وکشور محدویتی در دسترسی به این امکانات ایجاد کند به بهانه عدم رعایت حقوق بشر محکومش می کنند. قطعا هدف دشمنان از ارائه این خدمات رایگان اینترنتی این است که اولا مردم ما را از ارزش ها و شاهراه فرهنگ اصیل اسلامی منحرف کرده و به بیراهه ضلالت بکشانند و ثانیا اطلاعات مردم را جمع آوری کرده بر اساس آن، کشور را کنترل کرده و برایمان برنامه ریزی کنند.

به طور مثال بنده الان از شما یه سری اطلاعات دارم و علایق شخصی شما را و نوع اعتقاداتتان را مثلا به عنوان اینکه فردی مذهبی هستید میدانم می توانم از همین طریق وارد وبلاگ یا ایمیل یا واتس آپ یا فیس بوک شما شوم و از جایی که این جا شما از علایق خودتان و اطلاعات خودتان نوشته اید میفهمم که مثلا به مداحی های فلان شخص علاقه دارید.لذا یک فایل با همین مضمون برای شما می فرستم تا شما دانلود کنید و استفاده کنید.

به محض دریافت این فایل از ناحیه شما این فایل که میتواند حاوی ویروس یا اطلاعات جاسوسی از طرف مدیریت این شبکه های اجتماعی باشد وارد سیستم شما شده و اطلاعات شخصی شمارا برای خودم ذخیره می کنم.


باتشکر از همنفس طلبه